"Internet"

Setkání se zástupkyní společnosti Google - Angelou Steen

2/12/2011 - Michaela Plonquet Straková
Setkání  se zástupkyní společnosti Google - Angelou SteenDne 30. listopadu 2011 se MUDr. Milan Cabrnoch sešel se zástupkyní společnosti Google, Angelou Steen. Analytička Angela Steen představila dvě zprávy vypracované společností The Boston consulting group. Jedna je zaměřena obecně na využití internetu v Evropských zemích, druhá je specifikována pouze pro Českou republiku. Nicméně obě se zabývají podporou malých a středních podniků.

Read more »

Odpovědi pro Kolínský press ve věci EP a IZIP

25/11/2011 -
Odpovědi pro Kolínský press Zdůrazňuji, že jsem jako poslanec Evropského parlamentu žádné pravidlo stanovené předpisy Evropského parlamentu (EP) neporušil. Nikdy jsem při své práci nebyl ve střetu zájmů. Podle předpisů EP totiž není poslanec EP povinen uvádět držení akcií. Není pravda, že by nová úprava pravidel začala vznikat v souvislosti s mediálními zprávami o IZIP.

Read more »

Cabrnoch: Z akcií IZIP nemám zisk, podíl jsem předal VZP

12/10/2011 - aktualne
Cabrnoch: Z akcií IZIP nemám zisk, podíl jsem předal VZPEuroposlanec ODS Milan Cabrnoch, který je spoluzakladatelem elektronických zdravotních knížek IZIP, z akcií tohoto projektu nic nezíská. Cabrnoch vlastnil šestinový podíl ve firmě IZIP. Dnes na Radiožurnálu uvedl, že jej předal Všeobecné zdravotní pojišťovně.

Read more »

IZIP a VZP - otázky a odpovědi pro Hospodářské noviny

11/10/2011 -
IZIP a VZP - otázky a odpovědi pro Hospodářské novinyV souvislosti s předáním většinové kontroly nad společností IZIP do rukou VZP ČR jsem odpovídal 9. října 2011 na otázky Hospodářských novin.

Read more »

Předání kontroly nad IZIP VZP - otázky a odpovědi

9/10/2011 -
IZIP - odpovědi novinářům Kolínského Presu.V souvislosti s předáním většinové kontroly nad společností IZIP do rukou VZP ČR jsem odpovídal 7. října 2011 na otázky Kolínského Presu. Vzhledem k tomu, že podobné otázky dostávám i od jiných tazatelů, rozhodl jsem se odpovědi pro Kolínský Pres zveřejnit na své webové stránce a ve svém blogu.

Read more »
© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt