"Deník kandidáta do Evropského parlamentu 2009"

Setkání k sociální politice

12/3/2012 -
Setkání k sociální politiceVe čtvrtek 8. března 2012 se v Domově Anna v Českém Brodě konal seminář určený starostům z Kolínska, ale i dalším zájemcům o sociální politiku. Pozvání přednášet na semináři Sociální reforma - otázky a odpovědi přijal náměstek ministra práce a sociálních věcí ing. David Kafka, ředitel odboru sociálních služeb a sociální práce mgr. Petr Hanuš a poslankyně Lenka Kohoutová.

Read more »

Poděkování všem voličům ODS

9/6/2009 -
Vážení,

rád bych i touto cestou poděkoval všem, kdo svým hlasem ve volbách do Evropského parlamentu podpořili kandidátku Občanské demokratické strany.

Volby jsme jasně a výrazně vyhráli. Voliči tak zhodnotili jak naši práci v minulých pěti letech, tak náš program. Současně vyjádřili svůj nesouhlas s konfrontační a negativistickou kampaní, vedenou Paroubkem a jeho lidmi.

I v příštích pěti letech se budeme setkávat také prostřednictvím této webové stránky. Všem vám děkuji za podporu, pomoc a důvěru. Velice si jí vážím.

Milan Cabrnoch

Volební Euronoviny - Pojďte s námi volit ODS!

4/6/2009 -

V pátek 5. června od 14 do 22, v sobotu 6. června od 8 do 14 hodin.

Kandidátka číslo 4, kandidát číslo 4 (díky za kroužek!)

PDF ke stažení: Volební Euronoviny [PDF, 720kB]

Parníkem z Poděbrad do Kolína

31/5/2009 -
Parníkem z Poděbrad do KolínaAni deštivé počasí neodradilo od výletu členy občanského sdružení Šela, kteří spolu s klienty střediska sociální rehabilitace Fokus Kolín, poslední májový den cestovali parníkem z Poděbrad do Kolína. Spolucestujícími na lodi byli také obyvatelé Dětského domova v Býchorech a organizátor celé akce poslanec Evropského parlamentu MUDr. Milan Cabrnoch.

Read more »

Ohlédnutí za kampaní

31/5/2009 - Eva Pilarčíková
Ohlédnutí za kampaníČas utíká jako voda a předvolební kampaň MUDr. Milana Cabrnocha, kandidáta do Evropského parlamentu, se octla v poslední třetině. Za nedlouho jsou volby - za týden !!! Volební tým na čele s panem Cabrnochem má za sebou více než tři úspěšné týdny předvolebních setkání s voliči.

Read more »
© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt