"Kulatý stůl"

Zpráva o stavu, vývoji a výhledu zdravotnictví v ČR

11/7/2008 -
Zpráva o stavu, vývoji a výhledu zdravotnictví v ČRDne 23. června 2008 se v Praze uskutečnila konference České zdravotnictví v číslech a názorech. Během konference byla představena publikace Zpráva o stavu, vývoji a výhledu zdravotnictví v ČR, která je výsledkem roční práce týmu projektu Kulatý stůl pro budoucnost zdravotnictví.

Read more »

K možnému odchodu KSČM od Kulatého stulu

7/10/2007 -
Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictvíZástupci Komunistické strany Čech a Moravy hrozí (dle ČTK, 5. října 2007) odchodem od Kulatého stolu k budoucnosti financování zdravotnictví. Důvodem má být to, že mezi 30 otázek, které Kulatý stůl předkládá k veřejné diskusi, nebyly doplněny návrhy komunistů.

Read more »

Kulatý stůl o financování zdravotnictví

29/8/2007 -
Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictvíKulatý stůl je ojedinělý projekt a jeho cílem je otevřít politickou i odbornou diskusi o budoucnosti financování zdravotnictví v ČR. Není pochyb o tom, že problémy, které zdravotnictví má, nesnesou žádný odklad a musí být řešeny. Jakékoli odklady se nevyplatí.

Read more »

Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictví

27/8/2007 -
Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictví Dne 21. srpna 2007 se uskutečnilo první setkání Odborného týmu projektu Kulatý stůl k budoucnosti financování českého zdravotnictví, jehož členem, jmenovaným za ODS, je rovněž poslanec MUDr. Milan Cabrnoch.

Read more »
© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt