"Z deníku kandidáta do Evropského parlamentu 2004"

Poděkování

14/6/2004 -

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi, abych Vám všem, kteří jste ve volbách do Evropského parlamentu podpořili kandidátku Občanské demokratické strany a případně i mne osobně, upřímně poděkoval.

Ujišťuji Vás, že se vynasnažím, aby byla Vaše podpora řádně zúročena.

Počítám s Vaší podporou nejen po celé pětileté volební období, ale i s Vaší podporou pro ODS v následujících neméně důležitých volbách.

Prosím, neváhejte se na mne kdykoli obrátit se svými návrhy, podněty či stížnostmi.

Milan Cabrnoch, 14. června 2004

Z deníku kandidáta 11. června 2004

11/6/2004 -
Pro poslední den předvolební kampaně jsem si, vzhledem k tomu, že žiji v Kolíně, vybral Kolínsko, abych občanům města Českého brodu a Kolína připomněl, že se již tyto dny konají historicky první volby do Evropského parlamentu a představil jim volební program a kandidátku Občanské demokratické strany.

Read more »

Z deníku kandidáta 10. června 2004

10/6/2004 -
Ve čtvrtek jsem se v rámci předvolební kampaně do Evropského parlamentu vypravil do Kouřimi, Kostelce nad Černými Lesy a Kutné Hory, abych i zde pozval místní občany k volbám do Evropského parlamentu, seznámil je s volebním programem Občanské demokratické strany a zároveň se přestavil jako jeden z kandidátů ODS.

Read more »

Z deníku kandidáta 9. června 2004

9/6/2004 -
Tato středa měla být specifická tím, že jsem měl již podruhé v rámci předvolební kampaně do Evropského parlamentu po celý den doprovázet lídra Občanské demokratické strany Jana Zahradila na jeho návštěvě ve Středních Čechách. Jan Zahradil se však z důvodu nemoci omluvil a přislíbil účast až v odpoledních hodinách na mítinku v Kladně.

Read more »

Z deníku kandidáta 7. června 2004

7/6/2004 -
Podle mého diáře bylo v rámci předvolební kampaně poslední nenavštívenou oblastí Středočeského kraje Mělnicko. A tak jsem se tam hned na začátku tohoto týdne vypravil, abych i v této oblasti pozval voliče k volbám do Evropského parlamentu a seznámil je s volebním programem a kandidátkou Občanské demokratické strany.

Read more »
© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt