Z deníku kandidáta 7. června 2004

 

| 7/6/2004 | Témata: Z deníku kandidáta do Evropského parlamentu 2004.

Podle mého diáře bylo v rámci předvolební kampaně poslední nenavštívenou oblastí Středočeského kraje Mělnicko. A tak jsem se tam hned na začátku tohoto týdne vypravil, abych i v této oblasti pozval voliče k volbám do Evropského parlamentu a seznámil je s volebním programem a kandidátkou Občanské demokratické strany.

Nejprve jsem se svým týmem zavítal do Mělníka, na náměstí Karla IV. Toto náměstí leží přímo v centru města a je součástí nákupní pěší zóny. To se ukázalo jako velmi výhodné místo z hlediska možnosti oslovit procházející občany. Hlavně v době oběda tu prošlo velké množství lidí, z nichž se nezanedbatelná část zastavila u našeho stánku a vyzvedla si volební materiály. Na tomto setkání nás svou přítomností podpořila i početná skupinka představitelů ODS z okresu Mělník, mezi jinými pan starosta Neumann, zastupitelka Středočeského kraje paní Dagmar Nohýnková, poslanec Parlamentu ČR pan Tomáš Teplík či pan senátor Jaroslav Horák.. Na mikrofon se mnou opakovaně promluvili předseda oblasti pan Stanislav Fiala, starosta Odolené Vody pan Jiří Nedoma, který je zároveň kandidátem ODS v podzimních volbách do Senátu, poslanec Tomáš Teplík a místopředsedkyně Regionální rady ODS Středočeského kraje Dagmar Nohýnková.

Po třech vydařených hodinách, kdy byl zájem o stánek ODS nadprůměrně vysoký, jsme se přesunuli do Neratovic, na náměstí Republiky. Stánek s volebními materiály jsme postavili na parkoviště před prodejnou a i zde jsme občanů představili program ODS a pozvali je k volbám do Evropského parlamentu.

Jako poslední místo pondělního setkání s voliči jsme zvolili Kralupy nad Vltavou. Na rohu Palackého náměstí a Husovy třídy jsme opět postavili stánek s volebními materiály a balónky a pozvali občany, kteří v hojném počtu přicházeli od vlakového nádraží, k volbám.

             Přidej na Seznam

© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt