Z deníku kandidáta 10. června 2004

 

| 10/6/2004 | Témata: Z deníku kandidáta do Evropského parlamentu 2004.

Ve čtvrtek jsem se v rámci předvolební kampaně do Evropského parlamentu vypravil do Kouřimi, Kostelce nad Černými Lesy a Kutné Hory, abych i zde pozval místní občany k volbám do Evropského parlamentu, seznámil je s volebním programem Občanské demokratické strany a zároveň se přestavil jako jeden z kandidátů ODS.

Prvním městem, kam jsem se svým týmem tento den zavítal, byla Kouřim - městečko, které pro svou malebnost často bývá vyhledáváno filmaři. My jsme toto místo vyhledali z důvodu méně poetického, a to oslovit voliče před volbami do Evropského parlamentu. Stánek s volebními materiály jsme rozložili na rohu Mírového náměstí. Veselé modré balónky přilákaly maminky s dětmi a já jsem měl mnoho příležitostí podiskutovat s nimi o české i evropské politice.

Z Kouřimi jsme přejeli do Kostelce nad Černými Lesy. Zde jsme stánek postavili na horním rohu náměstí Smiřických, v bezprostřední blízkosti autobusové zastávky. Náš stánek se díky balónkům a reprodukované hudbě stal častou zastávkou občanů procházejících náměstím. Značná část z nich obdržela balíček s volebními materiály a poslechla si můj projev, ve kterém jsem jim připomněl, že již jen jeden den zbývá do historicky prvních voleb do Evropského parlamentu.

Poslední zastávkou tohoto horkého červnového dne byla Kutná Hora. Vzhledem k tomu, že pocházím z tohoto města, jsem se na Palackého náměstí, kde jsme postavili náš stánek, nemusel místním občanům moc představovat. Zde nás přivítal předseda ODS oblasti Kutná Hora pan Václav Zimmermann a pomohl nám spolu s dalšími členy místního sdružení ODS oslovit občany procházející náměstím a předat jim balíček s volebními materiály ODS.

             Přidej na Seznam

© 1999-2012 Milan Cabrnoch | webmaster@cabrnoch.cz | RSS | design: ESMEDIA a.s. | cms: b2evolution | kontakt